SALON

Serce domu

Podzielony na część jadalną, wypoczynkową i multimedialną,

Ciepło i blask kominka zapewni niepowtarzalny nastrój do spędzenia wspólnego czasu w gronie rodzinnym i znajomych. Tutaj również możecie Państwo skorzystać z multimediów, 50 calowego telewizora,  cyfrowej telewizji, wi-fi, konsoli PS4 z zestawem gier, wieży stereo hi-fi. Duża wygodna, narożna sofa zachęca do wieczornych spotkań, a rozłożona, pozwala na wygodny nocleg dla co najmniej dwóch osób.

POKÓJ ZIELONY

Rodzinny wypoczynek

Pokój Zielony usytuowany jest na piętrze domu z widokiem na ogród. Przeznaczony jest dla trzech osób. Łóżka, z bardzo wygodnymi, wysokimi materacami, możemy zestawiać i rozstawiać według Państwa potrzeb. Jest również wystarczająco dużo miejsca na łóżeczko dziecięce. Dominujący kolor to zieleń i brąz. Wystrojem i klimatem nawiązuje do wnętrza góralskiej chaty. Idealny również na odpoczynek i relaks z dala od innych gości. Zamykane okiennice z ruchomymi lamelami zapewniają komfort i intymność w każdej porze roku dnia i roku.

POKÓJ BIAŁY

Z widokiem

Jest położony na piętrze od strony frontowej z widokiem na góry. Przygotowaliśmy go dla dwóch osób. Dominuje tu drewno w naturalnym kolorze i rustykalnej bieli. Łóżka w zależności od Państwa życzeń możemy rozstawić zapewniając każdemu z gości wygodę i prywatność. Z tego miejsca jest wyjście na balkon, z którego roztacza się panorama doliny Wisły i otaczajacych gór.

POKÓJ NIEBIESKI

Spokój i przestrzeń

Przestronny, jasny z dominującym kolorem niebieskim, białym i błękitnym, z podwójnym łóżkiem małżeńskim i jednym pojedynczym. Jest w nim wystarczająco dużo miejsca na wstawienie dziecięcego łóżeczka. Na życzenie gości rozstawiamy łóżka na pojedyncze. Na wyposażeniu jest duża szafa i komoda, która może również pełnić funkcję toaletki. Jest tu miejsce nie tylko do spania, ale również dziennego relaksu, z dala od pozostałych gości.

Zamykane okiennice z ruchomymi lamelami zapewniają cień i przyjemny chłód latem i atmosferę intymności tak potrzebnej do odpoczynku.